120 bazalı karyola

★★★★☆

İhtiyacınız 120 Bazalı Karyola mı? Sizin için mükemmel bir fırsatımız var! 120 Bazalı Karyola seçenekleri tükenmeden sizin için özel olarak hazırlanan fırsatlara göz atın, kendinize en uygun olan ürünü seçin ve satın alın.

En iyi fiyat kalitesi

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 120 bazalı karyola?

Samsung'dan bir 120 bazalı karyola bu video raporunda test edildi. Mikrodalgaya ek olarak, tüketici ek materyali ve işletme kitapçığını sunacaktır. Model daha sonra bir güveçin çözülmesi ve pişirilmesinde pratik bir teste tabi tutulur. Sonuçlar da sunulmaktadır.

Çözdürme, ısınma, ızgara, pişirme, pişirme, buhar pişirme - bir fırından değil bir mikrodalgadan bahsedildiğine inanılmaktadır, ancak bu işlevlerin tümü bugün mikrodalga tarafından da gerçekleştirilebilir.

Üst ve alt ısı, konveksiyon ve ızgara, mikrodalga fırınlı her fırın için standarttır. Üst ve alt ısı durumunda, ısı aşağıdan ve yukarıdan eşit olarak gelir, her biri ayrı ayrı ayarlanabilir. Kavurma ve pişirme sonuçları çok eşittir ve nispeten kısa sürede elde edilebilir. Bunun için sadece bir fırın tepsisi kullanılabilir ve fırın önceden ısıtılmalıdır, bu da elektrik tüketimini artırır. Etraftaki hava, gıdadaki nemi temizler ve özellikle pizza ve pişmiş ürünler için uygundur. Sıcak havanın iç mekana eşit dağılımı nedeniyle, ön ısıtma artık gerekli değildir ve aynı anda birkaç fırın tepsisi kullanılabilir. Güç tüketimi nispeten düşük kalır. Izgara et ve sebzelere gevrek bir bronzluk verir. Suyu kesinlikle ayakta bir ızgaraya tutabilir. İpucu: Et veya sebzeleri önceden tavada kısa ve gevrek bir şekilde kızartın. Bu tadı iyileştirir ve daha da güzel bir renk sağlar. Olası ek fonksiyonlar sıcak tutma, çözülme, pişirme ve buhar pişirme. Buharlama sırasında, optimum sonuç sağlayan uygun bir buhar seti kullanmalısınız. Bu, vapurlu bazı modellerde zaten bulunmaktadır.

Çok önemli: 120 bazalı karyola kapalı kaplara yiyecek koymayın. İçindeki basıncın kaçabilmesi için kapak açılmalıdır. Gözlenmezse, patlama riski artar.

Su ve limon veya sirke pişirme alanının temizlenmesini kolaylaştırır. Kendi kendini temizleme fonksiyonuna sahip modeller, kullanıcıların cihazın iç kısmını temizlemesini kolaylaştırır. Bu özelliği olmayan bir mikrodalga fırınınız varsa, basit bir numara ile kendinize yardımcı olabilirsiniz. Mikrodalgaya su ve sirke ile doldurulmuş açık bir kabı maksimum güçte on dakika koyarsanız, kendi kendini temizleme işleviyle aynı etkiye sahiptir. Ortaya çıkan buhar iç kısımdaki kiri gevşetir, böylece kullanıcılar daha sonra bir bezle silebilir. Sirke alternatif olarak, kullanıcılar suya birkaç limon dilimi koydu.

Medion'da dilimler eşit olarak kızartılır, ancak yüksek ısı nedeniyle kurur. TAMAM. Öte yandan, gerçekten iyi barbekü. Burada ekmek kahverengi ve gevrekleşir, içeride sulu kalır. Bir kerelik barbekü işleminden sonra, Panasonic'teki bölmeler kuru olmadan gevrekleşir. Yüksek enerji harcamalarına rağmen, Sage gerçekten iyi barbekü sonuçları elde edebilir. Ek sirkülasyon havası nedeniyle Severin'deki ısı eşit olarak dağıtılır ve ekmek tahta boyunca kahverengi kavrulur, ancak maalesef biraz kurur. Izgara fonksiyonlu Koenik mikrodalga da gerçekten iyi ve hatta bronzlaşma sonuçları verir. Genel olarak, bu kategorideki cihazlar daha güçlüdür ve iyi sonuçlar elde eder.

Izgara ve sıcak hava fonksiyonları da vardır, her ikisi de gerekirse saf 120 bazalı karyola ile birleştirilebilir. Sıcak hava fonksiyonu ile daha sonra örn. mikrodalga fırını belirli bir güç seviyesiyle birlikte kullanabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku