140x190 baza

★★★★☆

İhtiyacınız 140x190 Baza mı? Sizin için mükemmel bir fırsatımız var! 140x190 Baza seçenekleri tükenmeden sizin için özel olarak hazırlanan fırsatlara göz atın, kendinize en uygun olan ürünü seçin ve satın alın.

En iyi fiyat kalitesi

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 140x190 baza?

140x190 baza yeni başlayanlar içindir. Birkaç fırfır ile teslim edilir ve soğuk pizza, patlamış mısır ve kahveyi ısıtmak için en uygunudur. Bunlar genellikle farklı boyutlarda mevcuttur, ancak listelenen üçün en ucuzudur.

Her üretici mikrodalga fırınına kapsamlı kullanım talimatları ekler. Bu ayrıntılı güvenlik talimatları ve uyarıları içerir. Genellikle cihazı başlatmadan önce dikkatlice okumanızı öneririz!

Caso modelinin sunabileceği bazı harika özellikler var: fırın gibi, ekler çalışıldı ve pikap yerine içinde bir ızgara bulacaksınız. Düşük ısınma seramik bir plakadan pişirme alanına yayılır. Daha sonra, örneğin çorbanın iyi ısıtıldığı ısıtılması gereken plakayı yerleştirin. Tasarım nedeniyle iç mekanın düzgün bir şekilde temizlenmesi de avantajlıdır.

Birçok çalışma, mikrodalgada yiyecek ısıtmanın doğru kullanıldığında bileşenlerini etkilemediğini göstermiştir. Ocakta ısıtmanın yanı sıra, yemeğin besinlerini koruyacak şekilde hafifçe pişirilmesi önemlidir. 140x190 baza kalıntıları gıdada kalmaz.

Bu yüzden onları fırında tutmak oldukça kolaydır. Bir mikrodalga duvarları kaplıdır, kapı bir tel örgü ile kaplıdır. Fırın hasar görmediği sürece, neredeyse hiç radyasyon kaçmaz. Cihazdan beş santimetre mesafede neredeyse hiçbir şey kanıtlanamaz.

Tabii ki, üç farklı işlevi bir araya getirmek için manuel mod ile de yapabilirsiniz. Örneğin, kullanılan bileşenler daha sonra eşit olarak ısıtmak (sıcak hava) ve her şeyi yüksek sıcaklıkta (ızgara) birkaç dakika ile tamamlamak için orta derecede ısıtılabilir (TK et / balık ise mikrodalga).

Kapı veya kilitleme mekanizması hasar görmüş bir mikrodalga kullanmayın. Buna ek olarak, 140x190 baza asla boş bir pişirme alanı ile kullanmamalısınız, çünkü magnetronun performansı bir şey tarafından emilmelidir. Cihazın havalandırma yuvalarını örtmeyin.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku