15 cm ayakkabılık aparatı

★★★★☆

İhtiyacınız 15 Cm Ayakkabılık Aparatı mı? Sizin için mükemmel bir fırsatımız var! 15 Cm Ayakkabılık Aparatı seçenekleri tükenmeden sizin için özel olarak hazırlanan fırsatlara göz atın, kendinize en uygun olan ürünü seçin ve satın alın.

En iyi fiyat kalitesi

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 15 cm ayakkabılık aparatı?

Basit ve işlevsel. Dijital 15 cm ayakkabılık aparatı Swan Nordic, İskandinav tarzında, güzel beyaz pamuk tonunda yumuşak bir dokunuş efektine sahip mat bir gövdeye, ahşap görünümde sap ve zaman seçim tekerleğine sahip herhangi bir mutfağa harika bir ektir.

Mobil konum Bu, mikrodalga fırının hareketli olması avantajını da sağlar. Böylece, geçici olarak başka bir yere götürebilir veya cihaza geçici olarak ihtiyacınız yoksa bunları saklama dolabında veya bodrum katında saklayabilirsiniz.

Görünür üst ısı ızgarası nedeniyle, temizlik seramik emaye iç mekanının vaat ettiği kadar kolay değildir. Burada ızgaranın arkasındaki bezle çalışmak zorundasınız. Oda kaldırma düğmesi fanı birkaç dakika başlatır. Kokunun giderilmesinin etkinliği şüphe edilebilir, çünkü kokunun kaynağı (yağ sıçraması vb.).) kaybolmaz, bir sonraki ısıtıldığında koku kaybolamaz.

Her mikrodalga gücü watt cinsinden hassas bir şekilde ayarlama seçeneği sunmaz. Ucuz modellerde, performans genellikle farklı yoğunluk seviyelerine sahip bir döner kontrol kullanılarak düzenlenir. Genellikle watt hizmetlerinin bireysel aşamalara karşılık gelen çalıştırma talimatlarını okuyabilirsiniz. Çalışma konsepti birçok üretici için farklılık gösterir ve 15 cm ayakkabılık aparatı uygun maliyetli olanların genellikle biri servis diğeri pişirme süresi için olmak üzere iki döner kontrolü vardır. Kombinasyon cihazları, ek işlevleri açmayı mümkün kılan ek düğmelerle donatılmıştır. Dokunmatik ekranlar veya birden fazla düğmeli büyük ekranlar gibi modern konseptlerde yeni çalışma konseptleri kullanılır. Sezgisel bir mikrodalga istiyorsanız, döner kontrollü bir model kullanabilirsiniz. entegre ekran ile daha hassas ayar seçenekleri sunar.

Mikrodalganın iç kısmı özel bir kaplamaya sahiptir. Bu kolay ve kolay temizlenir. Hafif kir ile sadece suya ve bir beze ihtiyacınız vardır. Tabii ki, perakendeciler ayrıca örneğin yağ veya yağ kalıntılarını gidermek için uygun araçlar sunar. Mikrodalgada ağır kirlenmeyi önlemek için sıçrama koruması kullanılmalıdır. Bu koruma ısıtılacak bulaşıkların üzerine yerleştirilir.

Federal Radyasyondan Korunma Bakanlığı da sadece tamamen sağlam cihazların kullanılmasını tavsiye eder. Arızalı cihazlar, ör. bükülmüş gövdesi olanlar güvenlik için derhal atılmalıdır!

Bir mikrodalga fırının fiyatı öncelikle ekipmanına bağlıdır. Orta çift haneli aralıkta bir fiyat için küçük 15 cm ayakkabılık aparatı ve ek işlevler olmadan mevcuttur. Büyük bir mikrodalga ve değerli ızgara, konveksiyon veya buhar pişirme işlevleri arıyorsanız, üç haneli bir yatırım planlamalısınız. Genel olarak, bir mikrodalga satın alırken aşağıdaki maliyetler beklenebilir

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku