2 çekmeceli gardırop

★★★★☆

İhtiyacınız 2 çekmeceli Gardırop mı? Sizin için mükemmel bir fırsatımız var! 2 çekmeceli Gardırop seçenekleri tükenmeden sizin için özel olarak hazırlanan fırsatlara göz atın, kendinize en uygun olan ürünü seçin ve satın alın.

En iyi fiyat kalitesi

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 2 çekmeceli gardırop?

Bir mikrodalga fırının fiyatı öncelikle ekipmanına bağlıdır. Orta çift haneli aralıkta bir fiyat için küçük 2 çekmeceli gardırop ve ek işlevler olmadan mevcuttur. Büyük bir mikrodalga ve değerli ızgara, konveksiyon veya buhar pişirme işlevleri arıyorsanız, üç haneli bir yatırım planlamalısınız. Genel olarak, bir mikrodalga satın alırken aşağıdaki maliyetler beklenebilir

Dört farklı türün avantajları ve dezavantajları vardır. Daha iyi neyi sevdiğinize ve ürünü ne için kullanmak istediğinize bağlı olarak, farklı bir şekil sizin için uygundur. Bu bölümde kararınızı kolaylaştırmak istiyoruz.

Serin, viskoz balkabağı çorbasını bir kez derin bir tabakta ve ayrıca geniş bir tabakta her biri iki dakika boyunca maksimum performans seviyesi için ısıttık. Sonuçlar daha farklı olamazdı ve en sıcak ve en havalı arasındaki farkla ilgilendik. Çorba durumunda, bizim açımızdan daha büyük sıcaklık farklılıkları trajik değildir: iki kez karıştırılır, çorba her yerde eşit derecede sıcaktır. Daha sıkı yiyeceklerin düzensiz ısıtılması daha sorunludur, çünkü tavuk zaten bir yerde kuru ve başka bir yerde çiğdir.

Uzmanlar testte 2 çekmeceli gardırop pişirme işlevine ikna oldular ve böyle bir mikrodalga fırının daha küçük evlerde bir fırının yerini başarıyla alabileceğini buldular. Test, sadece vasat sonuçlar verebilecek bir dizi otomatik programı eleştirdi. Stiftung Warentest ile ilgileniyorsanız, bu sayfadaki testteki makaleyi bir ücret karşılığında etkinleştirebilirsiniz.

Evet, programlar artık önemli değil, özellikle Severin ile değil, çünkü tarif kitabını veya fırına göre satın alınan malları saklayabilirsiniz. Diğer ikisiyle daha az fırın gücüne ve sadece en iyi ısıya sahip olursunuz, iyi sonuçlar için programlarla daha fazla çalışmanız gerekebilir. Sırasıyla. programlar bazen iyidir çünkü MW, ızgara ve sıcak havayı uygun şekilde birleştirir ve daha hızlı ve bazen daha iyi sonuçlar elde edebilirler!

Çoğu kombinasyon cihazı kalp elemanları ile donatılmıştır. Büyük bir güvenlik açığı bu unsuru kapsamaktadır. Isıtma bobinleri genellikle ücretsizdir ve mikrodalga fırının tepesine tutturulur. Yemek pişirdikten sonra, yemeğinizi pişirme odasından çıkardığınızda özellikle dikkatli olmalısınız. Kapı genellikle yan tarafa cömertçe açılır, böylece mikrodalgaya kolayca ulaşabilirsiniz. Elbette rahat bir yüksekliğe monte etmeniz önerilir, böylece kullanırken artık bükülmeniz gerekmez.

Sonuç olarak, bir alt yapı mikrodalga, çok esnek bir şekilde monte edilebildiğinden, sınırlı alana sahip mutfaklarda kullanım için özellikle uygundur. Buna ek olarak, bugünün pazarı, sıcak yemek ve içecekleri çözmek ve ısıtmak ve eksiksiz yemekler hazırlamak için bir ızgara veya fırın fonksiyonu ile kullanılabilen çok çeşitli 2 çekmeceli gardırop sunmaktadır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku