2 kapaklı vestiyer

★★★★☆

İhtiyacınız 2 Kapaklı Vestiyer mı? Sizin için mükemmel bir fırsatımız var! 2 Kapaklı Vestiyer seçenekleri tükenmeden sizin için özel olarak hazırlanan fırsatlara göz atın, kendinize en uygun olan ürünü seçin ve satın alın.

En iyi fiyat kalitesi

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 2 kapaklı vestiyer?

Piyasada kaç tane 2 kapaklı vestiyer olduğuna şaşıracaksınız. Hangi cihazların sizin gibi tüketiciler tarafından en iyi şekilde derecelendirildiğini bulmak zor olabilir, bu yüzden karşılaştırmada nasıl yaptıklarını görmek için bunları titizlikle test ettik. Piyasadaki en iyiyi test ettikten sonra, bu yeni yeniliklerin her kuruşa değer olduğunu gördük. Geleneksel bir fırından daha verimli pişirme yetenekleri, onları herhangi bir mutfak için iyi bir yatırım yapar!

Zamanlayıcı: ilgili programla mikrodalga fırını belirli bir zamanda başlatmanın bir yolu. Bu işlev doğal olarak istenen yemeklerin önceden mikrodalgaya yerleştirildiğini ve daha sonra sadece programın başlangıç zamanının seçildiğini varsayar.

Ayrıca, modele özel bir temizleme programı da verilmiştir: pişirme alanının ortasına daha önce yerleştirilmiş su buharlaşana kadar ısıtılır: daha sonra pişirme alanını kaplayan su buharı, duvarlarında biriken her şeye yol açar. önceki pişirme işlemlerinde pişirme alanı Has, a. Daha sonra karbonhidratlardan, lipitlerden ve / veya proteinlerden gelen tüm bu tortular yumuşak bir bezle silinebilir: gerçek basınç artık gerekli değildir. Temel bir yemek odası temizliği sadece birkaç dakika sürer.

Dikkate alınması gereken başka bir şey de tüm markaların tüm 2 kapaklı vestiyer çalışmadığıdır. Kapasite küçüldüğünde farklı seviye markalarının iki ve üç olduğunu buldum.

Performans: Performans derecesi, bir mikrodalga fırının ne kadar watt işleyebileceği ve bu gücün daha sonra ısıya ne kadar etkili bir şekilde dönüştürüldüğü hakkında bilgi sağlar. Uygulamada, kaynama sıcaklığına belirli bir miktarda su ısıtıyor ve ilgili mikrodalga fırının ne kadar sürdüğünü durduruyoruz. Gıdalardaki ısı dağılımının tekdüzeliği de burada akar.

Bu özellikle metal nesneler için sorunludur. Örneğin, zaman zaman bulaşıklarda dekorasyon olarak bulunan ince metal katmanları mikrodalgada eriyebilir.

Analog döner düğmeli 2 kapaklı vestiyer örülmesi daha kolaydır. Performans, zaman ve moddan (mikro, ızgara, kombinasyon) daha fazlası seçilemez. Bu açıktır, ancak olasılıkları sınırlar.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku