2 kapılı 2 çekmeceli dolap a101

★★★★☆

İhtiyacınız 2 Kapılı 2 çekmeceli Dolap A101 mı? Sizin için mükemmel bir fırsatımız var! 2 Kapılı 2 çekmeceli Dolap A101 seçenekleri tükenmeden sizin için özel olarak hazırlanan fırsatlara göz atın, kendinize en uygun olan ürünü seçin ve satın alın.

En iyi fiyat kalitesi

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 2 kapılı 2 çekmeceli dolap a101?

Solo mikrodalga: 2 kapılı 2 çekmeceli dolap a101 türünün en ucuz temsilcisidir. Bunların ek işlevleri yoktur. Bu tür cihazlarla yiyecek ve içecekler ısıtılabilir veya çözülebilir. Performans ve çalışma süresi değişken şekilde ayarlanabilir.

İlgili pişirme işlemi durdurma düğmesi ile durdurulabilir. Ek olarak, mevcut bir pişirme işleminin dışında, önceden programlanmış tüm pişirme parametreleri, örneğin. ilgili pişirme programı, gıdanın ağırlığı, pişirme işleminin süresi vb., tekrar silin.

Bazı insanlar eski ev ilaçlarını kullanmayı da sever. Örneğin, sirke çok yönlüdür ve aslında evde vazgeçilmezdir. Sirke mikrodalga fırını temizlemek için de çok yardımcı olabilir. Bunu yapmak için derin bir tabağı suyla doldurun ve iki yemek kaşığı sirke özü ekleyin. Şimdi plakayı mikrodalgaya yerleştirin ve cihazı on dakikalık bir sürede en üst düzeyde açın.

Sıcak hava: Bir mikrodalga fırının sıcak hava fonksiyonu klasik bir mutfak sobasına en yakın gelir. Burada, ısıtılan hava genellikle bir veya daha fazla fan tarafından pişirme alanına taşınır. Rulolar, bagetler veya dondurulmuş pizzalar gibi her zamanki hazır pişmiş ürünler en uygun şekilde hazırlanabilir. Çoğu cihazda ızgara, sıcak hava ve 2 kapılı 2 çekmeceli dolap a101 otomatik olarak birleştiren programlar da vardır.

Anlaşılabilir çalışma: Dijital ekrandaki semboller ve piktogramlar mikrodalga fırının çalışmasını kolaylaştırır. Ekran kapıya açıkça ve görsel olarak akıllıca entegre edilmiştir.

Talimatlarda genellikle bir tabloda bireysel otomatik programların ayrıntılı bir açıklamasını bulacaksınız ve kendiniz yapmanız gereken tek şey ayarlanacak yiyeceğin ağırlığını belirlemektir.

Yiyecekleri ısıtmak, çözmek, ızgara yapmak veya pişirmek için kompakt bir çözüm arıyorsanız, yeni 2 kapılı 2 çekmeceli dolap a101 ile aradığınızı bulabilirsiniz. Panasonic ve Ok cihazları hızlı ve kolay çözülme için uygundur. ızgara sonuçları da testte ikna edebilir. Hafif çubuklarla ve özellikle optik satın alırken bir kriter ise, Medion, Sharp veya Severin modelleri olası bir seçimdir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku