2 kapılı aynalı sürgülü dolap

★★★★☆

İhtiyacınız 2 Kapılı Aynalı Sürgülü Dolap mı? Sizin için mükemmel bir fırsatımız var! 2 Kapılı Aynalı Sürgülü Dolap seçenekleri tükenmeden sizin için özel olarak hazırlanan fırsatlara göz atın, kendinize en uygun olan ürünü seçin ve satın alın.

En iyi fiyat kalitesi

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 2 kapılı aynalı sürgülü dolap?

Pişirme ruloları ızgaraya koyduğunuzda çevirmeden mükemmel çalışır. Test kazananımıza ek olarak, Caso en iyi pişirme sonucunu verdi. Diğer tüm 2 kapılı aynalı sürgülü dolap her zaman dönmeniz gerekir.

Modelin aksesuar yelpazesine ait set ile, yiyecekler iki seviyede paralel olarak buharda pişirilebilir: Sonuç olarak, bireysel yiyeceklerin aromaları önemli ölçüde karışmaz.

Bu düğme çifti ile tüm farklı pişirme programları ve parametreleri arasında gezinebilir ve tek tek değerleri ayarlayabilirsiniz;. ilgili yemeğin ağırlığı için gram sayısı, pişirme programının süresi için dakika sayısı, vb. Düğmeye sürekli basılırsa, ayrı ayrı atlar gram, dakika vb. Sayısında yapılır. daha büyük.

Yiyecekleri ısıtmak, çözmek, ızgara yapmak veya pişirmek için kompakt bir çözüm arıyorsanız, yeni 2 kapılı aynalı sürgülü dolap ile aradığınızı bulabilirsiniz. Panasonic ve Ok cihazları hızlı ve kolay çözülme için uygundur. ızgara sonuçları da testte ikna edebilir. Hafif çubuklarla ve özellikle optik satın alırken bir kriter ise, Medion, Sharp veya Severin modelleri olası bir seçimdir.

Bauknecht, şirketi rakiplerinden ayıran ve size eşsiz bir tat deneyimi sunan çok özel bir patentli özellik sunuyor: Crisp işlevi. Mikrodalgada pizza veya tavuk gibi gevrek yemekler hazırlamak için kullanabilir ve tadını çıkarabilirsiniz. Bu işlev ayrıca yemek pişirme, yemek pişirme ve pişirme yemeklerinde de sizi destekler.

Bir mikrodalga fırında çeşitli ısınma programları bulunmalıdır. Bir ekmek, bir balık parçası veya son öğle yemeğinin kalıntıları gibi diğer ortamlarla çözülmelidir. Çeşitli ısınma programları önceden programlanmışsa, doğru ısınma işlevi hızla seçilmiştir. Ek bir hızlı başlatma işlevi, yemekleri tek bir düğmeyle kolayca ısıtmanıza olanak tanır.

Üçüncüsü, akıllı 2 kapılı aynalı sürgülü dolap, pişirilene kadar yemeğinizi serin tutabilecek bir dondurucu / buzdolabı fonksiyonu olsaydı daha iyi olurdu. Bu fikir oldukça gerçekçi olmayan bir umuttur, ancak akıllı olanlar, pişirilene kadar yiyecekleri soğuk tutan mini buzdolapları ile donatılmış olsaydı daha iyi olmazdı? Akıllı bir mikrodalga fırını uzaktan kullanmak için, bu sadece serin tutulması gerekmeyen gıdalarla veya yiyecek mikrodalgada buz üzerine konduğunda mümkündür.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku