2 li çekmece

★★★★☆

İhtiyacınız 2 Li çekmece mı? Sizin için mükemmel bir fırsatımız var! 2 Li çekmece seçenekleri tükenmeden sizin için özel olarak hazırlanan fırsatlara göz atın, kendinize en uygun olan ürünü seçin ve satın alın.

En iyi fiyat kalitesi

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 2 li çekmece?

Prensip olarak, kullanılmış 2 li çekmece satın alabilirsiniz, ancak ürün açıklamasını dikkatlice okumanızı ve ürünün durumuna dikkat etmenizi öneririz. Ürünün açıklamasında kusurlardan daha önce bahsedilmişse veya mikrodalga fırının durumu sadece kabul edilebilirse, satın alma işlemine karşı size tavsiyede bulunuyoruz.

Mobil konum Bu, mikrodalga fırının hareketli olması avantajını da sağlar. Böylece, geçici olarak başka bir yere götürebilir veya cihaza geçici olarak ihtiyacınız yoksa bunları saklama dolabında veya bodrum katında saklayabilirsiniz.

Kapının cam panelinin koyulaşması nedeniyle, modelin iç kısmındaki bulaşıkların mevcut pişirme durumu dışarıdan kontrol edilemez. Sadece üç model iç duvardan birine monte edilen iki lamba bunu değiştirmez: elde ettikleri ışık yoğunluğu yeterli değildir.

Özellikle eski 2 li çekmece bekleme durumunda nispeten büyük miktarda elektrik kullandığı bilinmesine rağmen, yeni modeller için elektrik faturasından korkmanıza gerek yoktur. Kapı açıkken birkaç dakika sonra neredeyse tüm cihazlar iç aydınlatmayı bile kapatır.

Üst ve alt ısı, konveksiyon ve ızgara, mikrodalga fırınlı her fırın için standarttır. Üst ve alt ısı durumunda, ısı aşağıdan ve yukarıdan eşit olarak gelir, her biri ayrı ayrı ayarlanabilir. Kavurma ve pişirme sonuçları çok eşittir ve nispeten kısa sürede elde edilebilir. Bunun için sadece bir fırın tepsisi kullanılabilir ve fırın önceden ısıtılmalıdır, bu da elektrik tüketimini artırır. Etraftaki hava, gıdadaki nemi temizler ve özellikle pizza ve pişmiş ürünler için uygundur. Sıcak havanın iç mekana eşit dağılımı nedeniyle, ön ısıtma artık gerekli değildir ve aynı anda birkaç fırın tepsisi kullanılabilir. Güç tüketimi nispeten düşük kalır. Izgara et ve sebzelere gevrek bir bronzluk verir. Suyu kesinlikle ayakta bir ızgaraya tutabilir. İpucu: Et veya sebzeleri önceden tavada kısa ve gevrek bir şekilde kızartın. Bu tadı iyileştirir ve daha da güzel bir renk sağlar. Olası ek fonksiyonlar sıcak tutma, çözülme, pişirme ve buhar pişirme. Buharlama sırasında, optimum sonuç sağlayan uygun bir buhar seti kullanmalısınız. Bu, vapurlu bazı modellerde zaten bulunmaktadır.

Arızalı veya sadece yarı çalışan bir cihaz satın alma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Ürünün temel garantisinin süresi iki yıl sonra sona erdiğinden, sunulan mikrodalga fırınının yaşını da kontrol etmelisiniz.

Artık 2 li çekmece donatılabileceği işlevlere genel bir bakış var. Kural olarak, bir pikap da var. Ancak, bunlar olmadan var olurlar. Yiyecekleri hızlı bir şekilde ısıtmak için kullanılır, ancak önemli ölçüde daha az temizlik çabası içerir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku